Menü
Ana Sayfa
Hitachi Klima
Olefini Klima
Olefini Hava Perdesi
Olefini Nem Alma
Fuji Electric Klima
VRF Sistemleri
Multi Sistemler
Isı Pompası
Proje Taahüt
Teknik Servis
Bize Ulaşın
İstatistik
 Online Ziyaretçi :  1
 Bugün Toplam :  31
 Bugün Tekil :  7
 Dün Toplam :  11
 Genel Toplam :  19419
Duvar Tipi
Duvar Tipi Özellikler
Uzun Ömürlü
Koku Giderici İyon Filtresi
Filtre, oksitlenmesinin ve seramik parçaları tarafından oluşturulan iyonların etkisini azaltarak hapsedilen kötü kokuları ayrıştırır ve giderir (Filtre, kirlendiğinde suyla temizlendiği takdirde ortalama 3 yıl kullanılabilir.)
Apple-Apetit Filtresi
Toz ile gözle görülmeyen sporlar ve zararlı mikroorganizmalar filtredeki statik elektrik tarafından emilir, büyümeleri engellenir ve elma özünden elde edilen polifenol içerikle etkisiz hale getiri
Multi Sistemler
Enerji Tasarrufu
Yüksek randımanlı DC İnverter multi sistem, sabit hızlı çoklu bir sisteme göre enerji tasarrufu sağlar. Geliştirilmiş inverter soğutma sistemi yük htiyacının aşılmasında bile kapasitenin düşmesini engeller.
DC Twin Rotary Kompresör
Uzun vadeli kullanımın yoğun olduğu yerlerde en az güç tüketimiyle performans arttırılmıştır. Kapasitif olarak fazla yüklemede yüksek hız rotasyonundan, az yüklemede düşük hız rotasyonundan faydalanılarak performans geliştirilmiştir. DC fan sistemi ile daha düşük gürültü düzeyi sağlanmıştır.
Esnek Montaj İmkanı
Dış ünite uzun borulama özelliğinden dolayı esnek montaj imkanı vardır. AOY18MAK2/24LMAM2 için 30 m (gaz yükü olmadan) OYA18/24LAT3 için 50m (gaz yükü olmadan 30) ve AOY30LAMW4 (gaz yükü olmadan 50 metreye kadar) için 70m.
Kompakt Kaset Tipi
Ürün Katoloğumuzu Buradan İndirebilirsiniz...
Firmamızdan Haberler
Devam Eden Projeleri

Devam Eden Projeleri

Devam Eden Projelerimiz

Devam Eden Projelerimiz

Devam Eden Projelerimiz

Nerdeyiz
Hava Durumu
Antalya
hava hava
hava hava